Zgłoś sugestię

Adapter zasilania sieciowego/ przejściówka z wtyku PL na USA szara

marka produktu: OEM
producent lub importer: ICO
kod producenta: ADAPTER/PL-USA(G)
symbol: ADAPTER/PL-USA(G)
5,90  cena netto: 4,80 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 5,55 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 5,19 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
wysyłka od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Adapter zasilania sieciowego/ przejściówka z wtyku PL na USA szara to produkt wysokiej jakości. Umożliwia podłączenie do sieci elektrycznej w Stanach Zjednoczonych / USA urządzeń wyposażonych we wtyczkę dedykowaną na rynek większości krajów europejskich, w tym polski. 

 


  • uniwersalny adapter do gniazdka
  • pozwala na zmianę wtyku z PL na USA 
  • wysoka jakość
  • kolor: szary

Adapter zasilania sieciowego/ przejściówka z wtyku PL na USA szara pozwala na podłączenie urządzenia elektrycznego z standardową europejską wtyczką do gniazdka stosowanego w Stanach Zjednoczonych/USA. Nie zmienia napięcia wejściowego i wyjściowego, co oznacza że podłączany sprzęt musi być przystosowany do obowiązującego w USA standardu napięcia AC 120V. Zarówno obudowa, jak i styki przejściówki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów.

 

 

Adapter do gniazdka z wtyku polskiego na amerykański to akcesorium, które sprawi że użytkowanie różnorodnych urządzeń za granicą nie będzie już problemem!

adapter - główne 2
adapter - certyfikaty

Certyfikaty

Adaptery skierowane są do najbardziej wymagających użytkowników, ceniących sobie bezstresową i komfortową pracę. O jakości produktu świadczą uzyskane certyfikaty CE i ROHS, ISO9001 oraz ścisła kontrola jakości eliminująca powstanie ewentualnych defektów.

Zaufany producent

Nasze adaptery pochodzą bezpośrednio od importera, firmy ICO - właściciela uznanych marek, takich jak Movano oraz Mitsu, który otrzymał Laur Klienta Odkrycie Roku 2017.

Dana firma posiada już wieloletnie doświadczenie i dlatego importuje wszystkie produkty tylko od sprawdzonych producentów, którzy w ofercie posiadają produkty najwyższej jakości w danym segmencie cenowym. Adaptery  od firmy ICO można spotkać w sklepach polskich oraz zagranicznych.

adapter - laur
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade