Zgłoś sugestię

Acme Europe Smartwatch SW201 czarny

marka produktu: ACME EUROPE
kod producenta: 507173
symbol: ACMEEURSW201CZR
EAN: 4770070880050
269,00  cena netto: 218,70 zł
dostępność: Dostępny w magazynie
wysyłka od: 0,00 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Acme Europe Smartwatch SW201 czarny to produkt wysokiej jakości. Wyposażony został w wyświetlacz dotykowy. Kompatybilny jest z systemami: Android / iOS. Łączy się ze smartfonem poprzez technologię Bluetooth 4.0. W czarnym kolorze.


  • kolor: czarny
  • przekątna ekranu: 1,30
  • bluetooth: v 4.0
  • optyczny czujnik pracy serca
  • akcelerometr
  • krokomierz
  • licznik spalonych kalorii
  • mikrofon: tak
  • współpraca z systemem: Android i iOS 
Marka Acme Europe od ponad 20 lat jest jednym z wiodących producentów elektroniki oraz akcesoriów komputerowych. Jest marką optymalną - produkty tworzone są z zastosowaniem najnowszych technologii oraz najwyższej jakości z myślą o tym, aby były uniwersalne oraz odpowiednie do aktualnych zapotrzebowań rynkowych i ogólnie dostępne dla wszystkich użytkowników. 

 

 

 

Acme Europe smartwatch SW201 to elegancka i funkcjonalna bransoletka z pulsometrem, która monitoruje Twoją aktywność sportową. Wszystkie informacje będą wyświetlane na wysokiej jakości kolorowym wyświetlaczu IPS 1,3”, który zapewnia komfortową obsługę.

 

 

 

 

 

 

Posiada precyzyjny monitor pracy serca oraz tryb multi-sport, który dokładnie śledzi aktywności, w celu ich analizowania i dalszej poprawy. Liczy zrobione kroki, odległość oraz spalone kalorie. 

 

 

 

 

 

 

W inteligentnej opasce jest możliwość zsynchronizowania jej z smartfonem i zgromadzenia wszystkich informacji w dedykowanej aplikacji. Ponadto można również ustawić swoje własne przypomnienia na przykład przypomnienie o wypiciu większej ilości wody lub wyjściu na spacer.

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo zegarek poinformuje Cię o wszystkich połączeniach przychodzących, wiadomościach, e-mailach oraz innych komunikatach, które otrzymujesz na swoim smartfonie. Dodatkowo jest jeszcze możliwość zdalnego sterowania aparatem w telefonie.

 

 

 

 

 

Cechy produktu Acme Europe Smartwatch SW201 czarny
Kolor
Czarny
Przekątna ekranu i
1,30
Bluetooth
V 4.0
Waga netto
66 g
Dodatkowe informacje
optyczny czujnik pracy serca, akcelerometr, krokomierz, licznik spalonych kalorii
Mikrofon
Tak
Współpraca z systemem
Android 4.4 i nowsze, iOS 8.0 i nowsze
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade